گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز اصفهان کمبود زمین چمن فوتبال در شهرستان نطنز

رئیس هیأت فوتبال نطنز گفت: نبود زمین چمن استاندارد جهت برگزاری مسابقه های فوتبال در شهر نطنز و همچنین سالن ورزشی استاندارد بادرود یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های

کمبود زمین چمن فوتبال در شهرستان نطنز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، مهدی عسگری پیش امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: از اولویت های مهم هیأت فوتبال شهرستان برگزاری دوره های آموزشی و دانش افزایی است که جهت جبران کمبود مربی و داور فوتسال و فوتبال در بخش بانوان و مردها باید به صورت جدی اقدام شود.

وی افزود: وجود داوران و مربیان مجرب در فوتبال و فوتسال شهرستان به خصوص در بخش بانوان به خاطر ظرفیت ها و علاقه مندی خوبی که وجود دارد قطعاً موجب تعالی علمی و عملی این رشته خواهد شد.

رئیس هیأت فوتبال نطنز در ارتباط با فصل تابستان و راه اندازی مدارس فوتبال که یکی از پرسشها در دوره های گذشته بود، تصریح کرد: راه اندازی مدرسه فوتبال و فوتسال مردها و بانوان از نیازهای مبرم شهرستان است که در ارتباط با آن برنامه هایی داریم که امید است زمینه تحقق آن فراهم شود و بتوانیم امسال مدرسه فوتبال را راه اندازی کرده و زمینه تقویت فوتسال پایه بانوان نیز فراهم شود.

وی همچنین در ادامه به شروع طرح ملی ساماندهی مدارس فوتبال و فوتسال در شهرستان اشاره کرد و گفت: تمام مدارس فوتبال و فوتسال باید طبق مقررات جهت فعالیت با مراجعه به این هیأت نسبت به تکمیل مدارک و کسب مجوز اقدام کنند، در غیر این صورت طبق مقررات قانونی با افراد خاطی برخورد می شود.

کمبود زمین چمن فوتبال در شهرستان نطنز

عسگری در خصوص دیگر مشکلاتی که هیأت فوتبال شهرستان با آن دست به گریبان است اظهار داشت: نبود زمین چمن استاندارد جهت برگزاری مسابقه های فوتبال در شهر نطنز و همچنین سالن ورزشی استاندارد بادرود یکی از بااهمیت ترین دغدغه های این روزهای هیأت فوتبال است لیکن با توجه به ظرفیت شهرستان و توان برگزاری مسابقه های در سطح استان و کشور با نبود این مجموعه ها جوانان این شهرستان از این نعمت ها محروم شده است اند.

وی در ادامه به نقش خبرنگاران در ساختن فرهنگ فوتبال و اطلاع رسانی درست و به موقع اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه باید جهت پیشرفت و تعالی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی شهرستان وظایف خود را با جدیت انجام دهند و در این راه با نقدهای سازنده و همچنین حضور خود در عرصه ورزش در کنار هیأت فوتبال جهت ارتقا جایگاه این رشته در استان کوشا باشند.

رئیس هیأت فوتبال نطنز با اشاره به اینکه دیپلماسی ورزش در شهرستان ضعیف است تصریح کرد: رسانه های متفاوت گروهی و خبرنگاران باید تلاش کنند در کنار زحماتی که می کشند و اخبار دیگر ادارات را منعکس می کنند نگاه خاص و تخصصی به فوتبال و ورزش داشته باشند و با قلم خود تلاش کنند تا تعامل بین فوتبال و صنایع و نهادهای مدیریتی را بیش از پیش فراهم کرده و در عوض کردن نگاه مسؤولان نسبت به ورزش شهرستان وبالاخص صنعت فوتبال و همچنین کمبودهای آن یاری رسان هیأت فوتبال باشند.

وی گفت: فراهم شدن رویکرد ارتباط صنایع با ورزش به خاص فوتبال با تحقق دیپلماسی در این ورزش قابل اجرا است که امیدواریم همگان در سطح شهرستان بالأخص مسؤولان رده بالای شهرستان با همکاری هم جهت تحقق آن بکوشند؛ جهت شهرستان نطنز با توجه به منابع انسانی و همچنین وجود صنایع قدرتمند در سطح کشور زیبنده نیست با توجه به نیروی انسانی خوبی که وجود دارد هیچ تیمی در سطح کشور نداشته باشد.

رئیس هیأت فوتبال نطنز گفت: نبود زمین چمن استاندارد جهت برگزاری مسابقه های فوتبال در شهر نطنز و همچنین سالن ورزشی استاندارد بادرود یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: ارتباط | اندازی | فوتبال | فوتسال | شهرستان نطنز | اصفهان | کمبود زمین چمن فوتبال | در شهرستان نطنز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog