گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز فرهنگی هنری یک هفته با رمان «برج کج» از رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه شوید

بهروز رضوی این هفته رمان برج کج اثر کاترین آن پورتر را از برنامه «کتاب شب» رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران روایت می کند.

یک هفته با رمان «برج کج» از رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه شوید

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ بهروز رضوی این هفته رمان برج کج اثر کاترین آن پورتر را از برنامه «کتاب شب» رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران روایت می کند.کاترین آن پورتر نویسنده داستان کوتاه، رمان و مقاله، روزنامه نگار و فعال سیاسی آمریکایی بود. «برج کج» رمانی کوتاهی از اوست که مجتبی ویسی آن را ترجمه کرده هست.

عبارات مهم : ایران
مخاطب در این داستان که به مدت یک هفته از برنامه کتاب شب رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران بازخوانی می شود با زندگی یک نقاش آمریکایی آشنا می شود که در آستانه جنگ جهانی دوم وارد برلین شده است هست. نویسنده در داستان، فضای شهر برلین را از زاویه دید این نقاش روایت می کند.

برلین شهری بحران زده هست، در فقر دست و پا می زند و در این اوضاع آشفته، احتمال جنگ مشکل می رود. نقاش داستان می بایست خود را با تضادهای درونی و بیرونی وفق داده و علیرغم تفاوت های همه جانبه، به یک روشنفکری جهت داشتن زندگی مسالمت آمیز برسد.

مخاطبان با ارسال خبر کوتاه به شماره 3000094 می توانند کتاب های مورد علاقه خود را معرفی کنند تا در این برنامه خوانده شود.

برنامه کتاب شب هر شب از ساعت 23 و 30 دقیقه از رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران پخش می شود، رضا قربانی و محمود احمدی کربلایی تهیه کنندگی، بهروز رضوی گویندگی، محمدباقر رضایی و حکیم معانی کارشناس محتوایی از عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | رادیو | برنامه | داستان | برنامه | داستان | آمریکایی | داستان کوتاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog