گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز وب‌گردی آیا نظر پزشکی قانونی قابل اعتراض است؟ ، اگر حکم بازگشت به کار کارگری صادر شد و محل کار نپذیرفت، وظیفه چیست؟

گستردگی مباحث حقوقی و پیچیدگی‌های مباحث متنوع آن ضرورت آموزش هرچه زیاد آن را روشن می‎سازد.

آیا نظر پزشکی قانونی قابل اعتراض است؟ ، اگر حکم بازگشت به کار کارگری صادر شد و محل کار نپذیرفت، وظیفه چیست؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، گستردگی مباحث حقوقی و پیچیدگی های مباحث متنوع آن ضرورت آموزش هرچه زیاد آن را روشن می‎سازد.

عبارات مهم : پزشکی
ضروریاتی مانند آشنا شدن شهروندان با ضوابط حقوقی و قانونی حاکم بر روابط اجتماعی و آگاهی بخشی جامعه نسبت به پرسشها حقوقی یکی از مهمترین راهکارها در کم کردن مراجعات مردم به دادگستری هست. به همین منظور با بازخوانی سئوالات حقوقی طرح شده است تلاش می کنیم در جهت زیاد کردن آگاهی های حقوقی مخاطبان نقش موثری را ایفا کنیم.

اگر حکم بازگشت به کار نیرویی صادر شد و محل کار نپذیرفت، وظیفه چیست؟
پرسش مطرح شده است به شرح زیر است: اگر اداره کار و امور اجتماعی حکم بازگشت به کار نیرویی را صادر کند و محل کار از پذیرش آن کارگر امتناع کند چه اقدامی باید انجام دهیم؟

پاسخ: می توان علیه کارفرما شکایت کیفری به عمل آورید.

آیا نظر پزشکی قانونی قابل اعتراض است؟

پرسش مطرح شده است به شرح زیر است: اگر در یک پرونده کیفری به طول درمانی که شاکی از دکتر قانونی گرفته است اعتراض داشته باشیم (از این نظر که مواردی در نامه دکتر درج شده است که واقعی نیست به عنوان نمونه شکستگی انگشت و دنده و…) چه باید کرد؟

پاسخ: معمولاً نظر دکتر قانونی قابل اعتراض نیست، ولی شما می توانید اعتراض خود را به قاضی مربوطه ارائه کنید. اگر ایشان موافقت کردند، جهت پیگیری مجدد به پزشکی قانونی فرستاده می شود.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پزشکی | بازگشت | اعتراض | قانونی | روابط اجتماعی | دانشنامه حقوقی | حکم بازگشت به کار | اعتراض به نظر دکتر قانونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog