گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز وب‌گردی با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد مانند عربستان نیازی به خرید جنگند

کارشناس پرسشها خاورمیانه: پاسخ موشکی سپاه به داعش علاوه بر خبر اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی، وحدت ملی را به همراه داشت.

با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد مانند عربستان نیازی به خرید جنگند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت، حسن رویوران کارشناس پرسشها خاورمیانه با حضور در برنامه تیتر امشب با بیان اینکه پاسخ موشکی سپاه پاسداران به تروریست های داعش در استان دیرالزور علاوه بر اینکه جواب دندان شکنی به دست اندازی های تازه آنها در کشور عزیزمان ایران هست، گفت: این حمله ی موشکی بیانگر توان و اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی است.

حسن رویوران در برنامه گفت: اهمیت عنوان در این است که کشور عزیزمان ایران جهت ترساندن خارج از مرزها از موشک استفاده کرد در صورتی که ما در بسیاری از مانورها این موشک ها و توان موشکی خود را به نمایش گذاشتیم.

با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد مانند عربستان نیازی به خرید جنگند

او ادامه داد: با وجود توان موشکی در کشورمان رسانه ها و کشورهای غربی این توان و اقتدار ما را جدی نمی گرفتند و در آن تشکیک ایجاد کرده و زیر پرسش می بردند.

او گفت: همزمان با شلیک موشک ها از خاک کشور عزیزمان ایران دو پهباد اصابت موشک ها به نشانه های تعیین شده است را مخابره کردند و بر اساس خبرها آمریکا به علت اینکه این موشک ها رادار گریزند و جهت آمریکایی ها و هم پیمانانشان در سوریه هشدار جدی به حساب می آید غافلگیر شد.

رویوران در ادامه به توان موشکی کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و گفت: از توان موشکی خود علیه دشمن های و تروریسم استفاده خواهیم کرد و بکارگیری آن در سطح منطقه خود یک اقتدار است و جهت دوستان اعتبار تازه ایجاد می کند.

این کارشناس با اشاره به تاثیر این توان موشکی در جبهه مقاومت گفت: با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران مهمترین محور جبهه مقاومت است این یک امر طبیعی است که داشتن امکان عملیاتی و توان نظامی یک عنوان مهم در جبهه مقاومت است.

کارشناس پرسشها خاورمیانه: پاسخ موشکی سپاه به داعش علاوه بر خبر اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی، وحدت ملی را به همراه داشت.

او افزود: همواره بر نیروی هوایی و توان نظامی ما در حوزه هوایی ایراد می گرفتند و ما را با کشور عربستان مقایسه می کردند. با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد نه تنها مانند عربستان نیازی به خرید جنگنده ها و موشک ها از کشورهای خارجی ندارد بلکه خط بطلانی بر یاوه گویی غربی ها کشید.

او ادامه داد: پیشرفت های ما در حوزه موشکی معادلات را به نفع جبهه مقاومت عوض کردن می دهد و ممکن است در صورت صلاحدید فرماندهان در عملیات های دیگر هم از این توان باز هم استفاده شود.

حمیدرضا مقدم فر کارشناس سیاسی با بیان اینکه پرتاب این موشکها در این مسافت و با این دقت، نشان از اقتدار کشور عزیزمان ایران هست، گفت: اینها تاکنون مانور موشکی کشور عزیزمان ایران را دروغ می دانستند ولی امروز کشور عزیزمان ایران این آزمون را به واقعیت تبدیل کرد و دانستند در اینجا امنیت ندارند.

برخورد موشکهای سپاه به مواضع مورد نظر و نقاط معین، نمایانگر اشراف اطلاعاتی است و اقتدار اطلاعاتی کشور عزیزمان ایران را نشان می دهد.

مقدم فر افزود: اقدام ترقه بازی تروریستها در مجلس شکست خورده بود ولی اینکه منتظر مقابله به مثل بشوند اشتباه است لیکن کشور عزیزمان ایران نظام مقتدری است و کاری می کند که آنها پشیمان شوند و این نشان دهنده اقتدار کشور ماست.
وی افزود: مخاطب ما تنها تروریست ها نیستند بلکه حامیان آنها هم هست. اینکه آیا عربستان و صهیونیستها به وحشت افتاده اند به این علت است که اکنون چوبی بلند شده است است که نمی توانند به سادگی با کشور عزیزمان ایران مقابله کنند.

مقدم فر گفت: رهبری در سخنان شب گذشته فرمودند: «ما به آنها سیلی می زنیم»، این موشکها تنها یک سیلی کوچک بود. مابقی سیلی ما هنوز مانده هست. مردم ما مفتخر شدند که چنین نیروهای مسلحی دارند و این باید بعنوان یک نقطه وحدت حفظ شود.
او با اشاره به تحریم های تازه سنای آمریکا در مصوبات خود علیه کشور عزیزمان ایران گفت: آنها انتظار داشتند کشور عزیزمان ایران با این تصمیمات عقب نشینی کند ولی در عمل شکست خوردند.
وی افزود: عملیات موشکی سپاه تاثیر بسزایی در تحولات میدانی سوریه دارد. حضور ما در سوریه تاکنون مستشاری بود ولی امروز علاوه بر تنبیه تروریسم دیگر پای ما به سوریه باز شده است است و انبارهای ما پر از این موشکهاست.

محمد علی وکیلی نایب مدیر فراکسیون امید مجلس در ارتباط تلفنی با اشاره به اینکه در اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران همه ی ملت با هر قومیتی نفرت خود را از این عمل بروز داده و مطالبه ی انتقام داشتند، گفت: در پرتاب این موشکها علاوه بر نمایش اقتدار جمهوری اسلامی شاهد هم افزایی ملی و نمایش اقتدار کشور بودیم.

با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد مانند عربستان نیازی به خرید جنگند

محمد علی وکیلی با اشاره به شلیک غرور آفرین موشک بالستیک ذوالفقار به سمت تجمع تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه افزود: امروز ما شاهد نشاط، شادابی و غرور ناشی از این عمل مقتدرانه سپاه در بین مردم هستیم.
وکیلی افزود: شلیک موشک نقطه زن سپاه در شب گذشته تروریست ها و حامیان آنها را تا سالها به عقب راند و باعث شد فتنه گران محاسبه درستی از اراده و اقتدار کشور عزیزمان ایران بدست بیاورند.

رویوران در ادامه برنامه گفت: استفاده از موشک، کشور عزیزمان ایران را از یک قدرت معمولی به یک قدرت مهم منطقه ای و در حد قدرت های بین المللی ارتقاء داد.
او افزود: اگر تا روزهای گذشته هزینه های نظامی و ساخت موشک ها جهت بسیاری اهمیت و موضوعیت نداشت امروز با این حمله موشکی، موشک در جامعه ما تعریف پیدا کرد و همه میدانند که امنیت کشور و جامعه به داشتن و تجهیز شدن به این قدرت است.
رویوران گفت: خبر حمله موشکی کشور عزیزمان ایران به رژیم صهیونیستی، آمریکا و قدرت های دیگر صادر شده است است که کشور عزیزمان ایران توان آن را دارد تا با آنها مقابله کند.
این کارشناس با اشاره به علت حمله موشکی کشور عزیزمان ایران به دیرالزور گفت: امروز دیرالزور جایگاه مهمی جهت داعش محسوب می شود در زمانی که رقه در محاصره است و عمده نیروهای داعش از رقه به دیر الزور آمده اند و از طرفی توان بالای نیروهای حشد الشعبی هم تروریست ها را از عراق به دیرالزور کشانده است و آن را به مهمترین مرکز داعش تبدیل کرد و کشور عزیزمان ایران هم به همین علت این نقطه را نشانه حمله موشکی خود قرار داد.
او ادامه داد: در طول جنگ سوریه، آمریکا و روسیه از موشک استفاده کردند. آمریکایی ها 32 موشک شلیک کردند که 18 فروند از آنها به نشانه اصابت کرد و 14 موشک دیگر هم به خارج از پایگاه رفت و به نشانه برخورد نکرد همچنین روسیه هم چندین موشک شلیک کرد که هیچکدام به نشانه اصابت نکرد و این در حالیست که کشور عزیزمان ایران شش موشک شلیک کرد و هر شش موشک به نشانه اصابت کرد.
رویوران گفت: توان موشکی کشور عزیزمان ایران علاوه بر قدرت های دیگر، به عنوان یک قدرت اضافی در اختیار کشور عزیزمان ایران به حساب می آید ولی آمریکا می خواهد همه کشورهای منطقه ضعیف باشند تا بتواند سیاست های خود را بر آنها دیکته کند.

او افزود: تحریم های تازه آمریکا هم نشان دهنده این است که نقطه قوت کشور عزیزمان ایران جهت آنها ایجاد خطر کرده است و تلاش می کنند با فشار آوردن، کشور عزیزمان ایران را از این پروژه منصرف کنند.
او ادامه داد: کشور عزیزمان ایران بر خلاف قدرت های غربی که در کشور سوریه به صورت غیرقانونی حضور دارند و مرتکب جنایت می شوند با رعایت قوانین بین الملل و موافقت حاکمیت به مبارزه با تروریسم پرداخت.
او گفت: استفاده از موشک در دنیا محدود بود و ورود کشور عزیزمان ایران به کلوب دولت های دارای توان موشکی خود یک عنوان مهم است که آن را به خبر یک رسانه تبدیل کرد.

کارشناس پرسشها خاورمیانه: پاسخ موشکی سپاه به داعش علاوه بر خبر اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی، وحدت ملی را به همراه داشت.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | استفاده | جنگ سوریه | توان موشکی | تیتر امشب | حمله موشکی سپاه | حمله سپاه به داعش

با این حمله موشکی کشور عزیزمان ایران نشان داد مانند عربستان نیازی به خرید جنگند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog