گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز ورزشی تغییرات احتمالی بوناچیچ در لیست گسترش

سرمربی تازه تیم فوتبال گسترش فولاد در نظر دارد تغییراتی را در لیست ورودی و خروجی این تیم ایجاد کند.

تغییرات احتمالی بوناچیچ در لیست گسترش

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، گسترش فولاد بعد از گزینش لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی، فعالیت خود را در فصل نقل وانتقالات شروع کرده است.
بوناچیچ سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد خواهان تمدید قرارداد سه بازیکن این تیم شده است ولی تا به این لحظه او بازیکنی را در لیست مازاد قرار نداده است.

عبارات مهم : سرمربی

از میان بازیکنان آزاد گسترش فولاد که قرارداد آنها به اتمام رسیده بوناچیچ خواهان تمدید قرارداد سه بازیکن شده است که این سه بازیکن بابک حاتمی، رضا خالقی فر و محسن حسینی هستند.
از طرفی مرتضی اسدی چندی پیش به همراه فراز کمالوند به نفت آبادان پیوست.
همچنین به نظر می رسد سرمربی گسترش در نظر دارد با دیدن فیلم بازی محمد نصرتی و مصطفی اکرامی راجع به اوضاع این دو بازیکن نظر بدهد ولی به نظر می رسد آنها در لیست مازاد لوکا قرار گرفته اند.
از سویی دیگر کلوب گسترش فولاد صحبت هایی با بابک حاتمی انجام داده تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند.
در ضمن احتمال ادامه همکاری سید محسن حسینی با گسترش فولاد وجود دارد، ولی هنوز مشخص نیست این بازیکن در تبریز به کارش ادامه خواهد داد یا خیر.
فرناندو ده خسوس، کوروش ملکی، یوسف سیدی، محمدامین درویشی، داریوش شجاعیان، نیما مختاری، مگنو باتیستا و چند بازیکن دیگر نیز با گسترش فولاد قرارداد دارند.
با این وجود بوناچیچ در نظر دارد جدا از سه بازیکنی که خواهان تمدید قرارداد آنهاست فیلم دیگر بازیکنان را مورد رصد قرار دهد تا راجع به لیست مازاد تصمیم بگیرد .
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | قرارداد | بازیکنان | سرمربی تیم | گسترش فولاد | بوناچیچ | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog