گناهکار آسمان همراه مازندران هواشناسی

گناهکار: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان صاف آسمان نیمه ابری کاهش دما

گت بلاگز ورزشی بعد از شکست برابر العین، دوست و دشمن را شناختیم/ استقلال منزل من است ، منصوریان

سرمربی استقلال ضمن عذرخواهی از هواداران می گوید بعد از دیدار با العین دوست و دشمن نمایان شدند.

بعد از شکست برابر العین، دوست و دشمن را شناختیم/ استقلال منزل من است ، منصوریان

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی کلوب استقلال، سکوت روزهای اخیر خود را شکست و صحبت هایی در خصوص مسایل اخیر این کلوب انجام داد و به هوادارن واقعى استقلال نوید روزهاى بسیار خوب در سال 96 را داد .

عبارات مهم : استقلال
* بسم الله الرحمن الرحیم
صحبت هایم را با جمله ای از سرآلکس فرگوسن، اسطوره مربیگری دنیا شروع می کنم که جهت خود من هم درس هست. ایشان می گوید: آنهایی که در شکست ها و روزهای سخت کنار ما نیستند، حق ندارند در شادیها و بردها نیز کنار ما باشند. این جمله، بی شباهت به حال و هوای این روزهای استقلال نیست. استقلال فصل پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت ولی به جز بازی نهایی برابر العین، در مجموع نسبت به موجودى استقلال، رضایت هواداران محترم جلب شد. استقلال در سال 95 تیمی بود جوان و کم تجربه ولى در نهایت به رتبه نایب قهرمانی لیگ رسید، در دربی توانست رقیب سنتی خود را شکست دهد، السد را با آن بازیکنان مطرح و گران قیمت شکست داد و از گروه خود نیز با حضور تیمهای ثروتمند افزایش کرد و نشان داد براى تیم شدن و حضورى پرقدرت در سال 96 امادگى کامل دارد .
بازی با العین هم براى ما و هم براى تمامى هواداران بسیار تلخ بود، ولی اسم آن را باید یکی از حوادث نادر فوتبال گذاشت. ضمن این که آن بازى پیامدهاى مثبت و منفى فراوان داشت که باید پیش از هر موضوعى از تمامى طرفداران تیم استقلال به نمایندگى از کادر فنى و بازیکنان عذر خواهى کرده و از هواداران می خواهم ما رو ببخشند .
پس از آن مسابقه بود که مانند هر لحظه سریع دوست و دشمن سریع نمایان شدند . باز دایه هاى مهربانتر از مادر یا همان کاسه هاى داغ تر از آش وارد معرکه شدند و چه معرکعه اى بهتر از فضاى العین ؟

اقایان تشکیل ستاد بحران دادند و در این مسیر سعى در خرج کردن اسم مدیران محترم قبلى را هم در دستور کار خود قرار دادند، دوستان عزیز بحران خود شما هستید که براى منافع خود از زدن هیچ ضربه ایى به استقلال کوچک ترین ابایى ندارید و در تمامى این سالهاى اخیر دلسوزیهاى کورکورانه و با برنامه خود را همچون شمشیر به بدنه مدیریت تمامى مدیر عاملان پیشین کشیدید و در فضاى مجازى و غیر واقعى براى هوادار استقلال نا ارامى ایجاد کردید و پیامدهاى مثبت و منفى فراوان دیگر که هر کدام براى ما درسى بزرگ بود .

هوادارن عزیز و دوست داشتنى و صاحبان اصلى و مظلوم تیم استقلال
شاید در این روزهاى سخت فقط من بتوانم با شما که روزهاى دشوارمان را با هم گذراندیم، راحت درد و دل کنم، شما که بعد از خداوند عالی ترین تکیه گاهم بودید.
نتایج موفق استقلال در سال 95 در روزهایی رقم خورد که استقلال مشکلاتی از درون هم داشت و بعضی اعضای هیات مدیره شمشیر را جهت ما از رو بسته و با واکنش‌ها و مصاحبه هایشان میخواستند تیم جوان مرا به حاشیه ببرند ولی ما با توکل به خدا و تلاش و زحمت و همدلى و حمایتهاى شما توانستیم مثل یک خانواده کنار هم بمانیم و سربلند شویم.
در روزهاى سختم، نظاره گر خیلى از اقایان بودم که با روابط، براى قانع کردن مدیر عاملم و وزارت ورزش مبنى بر عوض کردن کادر فنى نهایت تلاششان را کردند، ولی غافل از خداوند بودند !
البته بر خلاف آینده نگری هایشان، مدیر عامل کلوب پشت سر کادر فنی و بازیکنانش ایستاد و خوشبختانه جواب این اعتماد را هم ما و هواداران دادیم.
و امروز کاسه هاى داغ تر از اش راه برهم زدن تیم را ایجاد اختلاف بین مدیریت و کادر فنى و هوادارن یافته اند .
هواداران واقعی استقلال با هوش باشید و اطمینان داشته باشید تیم ما با جذب چند ستاره و جوانان اینده دار بسیار بهتر از سال گذشته خواهد شد و من هرگز دستم را از دست کسانى که در روزهاى سخت دستم را بعد از خداوند گرفتند، جدا نمیکنم .
* آنهایی که ادعای استقلالی بودن دارند و خودشان را دلسوز معرفی می کنند، همان هایی هستند که نقاب به صورت دارند و طی سالهای گذشته بارها روی صورت استقلال و هوادار و مدیران وقت آن پنجه کشیده اند. همانهایی که حالا منافعشان قطع شده است و از مدتها قبل جهت حمله به استقلال، منتظر وقت بودند و حالا هم به خیال خودشان این وقت نصیبشان شده است هست. اینها، همانهایی هستند که جلسات مخفی و ستاد بحران تشکیل دادند. ابتدا می گفتند منصوریان را بعد از بازی دربى رفت میزنیم، سپس گفتند بعد بازى با السد میزنیم، بعد گفتند بعد از دربی برگشت او را میزنیم، ولی تیرشان به سنگ خورد و حالا هم هزینه می دهند و پول خرج میکنند جهت تحصن و تجمع. هواداران عزیز استقلال بدانند اینها عاشق استقلال نیستند، اینها استقلال را فقط جهت خودشان می خواهند و منافع خودشان. حالا که دستشان کوتاه شده، از لاکشان بیرون آمده و دنبال برهم زدن آرامش استقلال هستند. الان تیم ما فقط آرامش می خواهد تا مسیر رو به رشد و رو به پیشرفتش را ادامه دهد نه حاشیه و سر و صدا.
* کاسه های داغ تر از آش و آنهایی که حالا دوباره پیدایشان شده، وقت مدیران قبلی هم بودند و همه این مدیران، زخمی از آنها بر بدنشان است ولی اگر سکوت کرده اند، به خاطر آرامش استقلال است در حالی که حرف دلشان چیز دیگری هست. این افراد منفعت طلب بعد از برد السد کجا بودند ، بعد از شکست رقیب دیرینه کجا بودند ؟ آیا آن وقت دلشان با استقلال نبود و صدایشان در نمی آمد ؟
چرا در وقت بى پولى و تنهاییمان نبودند ؟
چرا در وقت بسته شدن پنجره نقل و انتقلات ما را تنها گذاشتند و منتظر زمین خوردنمان ایستادند ؟
و…

از مدیر عاملم که در روزهای سخت از کادر فنی و بازیکنان حمایت کردند و همین حمایتها بود که در نهایت کمک به کسب نتایجی غرور آفرین جهت هواداران کرد تقدیر میکنم و همین طور مدیران سابق استقلال الخصوص مهندس واعظ اشتیانى یار ثابت روزهاى تنهاییم .
در روزهایى که من و دبیر هیات مدیره و مدیرعاملم و کارکنان کلوب از صبح تا شب دنبال تامین منابع مالى و لجستیک و کارهاى ادارى بودیم، کجا بودید دوستان ؟
در مجموع باید بگویم هواداران عزیز به هیچ وجه دلواپس نقل و انتقالات نباشند، کلوب کارهای نقل و انتقالاتی را به خوبی از ماهها قبل جلو برده و می برد و هواداران به زودی خبرهای خوبی در این خصوص خواهند شنید.

* به آقایانی هم که دنبال تحصن و اعتراض هستند می گویم وارد کارهایی که به شما ارتباطی ندارد، نشوید. آنهایی که اگر سفره دل مدیران قبلی باز شود، باید از کشور عزیزمان ایران بروند. دست شما جهت هواداران رو شده، دست از این کارها بردارید.

* استقلال منزل من و امثال من هست. من زیاد عمر خود را در استقلال گذرانده ام و بعد از خدا و خانواده ام، هرچه دارم از استقلال و هواداران عزیز آن هست. من تا آخرین نفسم جهت اعتلای هرچه زیاد استقلال عزیز و خوش حالی هواداران گرامی اش می جنگم و از هیچ کوششی دریغ نمی کنم. زمانی که به استقلال آمدم، از چنین بی مهری هایی خبر داشتم ولی این ریسک را پذیرفتم و حتی یک وجب هم جهت استقلال و هواداران، از مواضع خود عقب نشینى نمیکنم .

از اعضاى کانون هواداران هم میخواهم که اتحاد خود را حفظ کنند و وارد بازى این اقایان نشوند .
از دوست و برادر عزیزم جناب اقاى دکتر سلطانى فر وزیر محترم ورزش تقاضا دارم تا در این روزهاى حساس همچنان مانند قبل با درایت و تیز بینى خاص مواظب فضاى اطراف تیم هاى وزارت ورزش باشند و ممنونیم از حمایتهای ایشان.
در اخرین کلام افتخار میکنم که زیر پرچم مقدس جمهورى اسلامى کشور عزیزمان ایران براى استقلال سربازى سربلند باشم ولى بسیار متاثر و متاسف شدم از بعضى از رسانه ها که با نتیجه بازى العین به رییس جمهور محترم و مورد تایید رهبر معظم انقلاب و مردم توهین کردند .

به امید سربلندى استقلال در سال تازه

علیرضا منصوریان

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | هواداران | هواداران | استقلال | العین | لیگ قهرمانان آسیا | منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog